C E S T A - k zmene

Som vedená sprevádzať klientov na ceste poznania  SEBA, cez proces zvnútornenia sa, do hĺbky vlastného BYTIA, informáciou cez vlastnú BUNKU.  

Stále hovorím klientom..že jedine tým, že zabudneš!na všetko čo Ťa doteraz učili, je možná cesta vpred.

Sme zamotaný v programoch systému, vlastných rodových nastaveniach a bez odpútania sa cesta vpred je ťažká, zdĺhavá a bolestná.

Stále hľadáme, nie sme spokojný.

Všetko súvisí s vlastným nastavením, chápaním celého procesu.

Prezentovaný proces zmeny..premeny do hĺbky telesných procesov doteraz vedou nepodporovaných je z dôvodu, ktorý teraz žijeme. Ľahko sa parazituje na tých, ktorý sú neVEDOMÝ si SAMÝCH SEBA. 

Mnohé ide proti "logike"/ v tomto procese/ a keď sa hľadajú informácie, tie sú rôzne. Preto jedine vlastná skúsenosť dá jasnú informáciu. Len to čo človek SÁM skúsi a  zistí, môže pre SEBA považovať za výstup. Štúdie, a hlavne tie zdravotné, sú dnes nedôverihodné, zavádzajúce. 

Každý organizmus je jedinečný. To čo platí u jedného, u druhého neplatí. Všetko poberá hlava, čo je v poriadku...ale je dôležité aby bola vlastná, individuálna, osobitá, jedinečná.

Na úvod môj príbeh, aby bolo jasné, aká zmena nastane. 


Po min. 10 ročnom hľadaní, vnútornej premeny a zdravotných problémoch, som po 10 ročnom aplikovaní vegetariánskej stravy,  postupne pribrala 5,5 kg. Začala som pozorovať atrofiu svalstva a  začínajúcu artritídu s bolesťami v kĺboch. Svaly začali nechutne visieť na kostiach. Okrem iných bolestí ktoré boli občasné..teda boleli raz za čas a prestali, zjavný lokálny zápal.  Tak to išlo dookola. V poslednom čase /1 rok/ma intenzívne bolela ruka..nemohla som v nej nič ťažké držať.

Ako blesk z jasného neba si ma našli informácie, ktoré mi zmenili život úplne na dobro a absolútne. 

Tento spôsob života, lebo je to životný štýl je absolútne zdravie, radosť zo života a tým navrátenie mladosti v plnom slova zmysle!

On- line vedenie.

Informácie na požiadanie do  správy.

Svoj záujem prejav a  požiadaj o bližšie podmienky, ktoré získaš obratom.

Magie ženského tance
Celostní pohybový trénink zaměřený na ženskou eleganci, zdraví,
taneční dovednosti a zdravou psychiku, esenciální pohyby pro rozvoj ženství a vnitřní síly
Víkendový kurz plný naplňujících zážitků.